.

Şişme Yüzme Havuzu, Tam Boy Aile Salonu Havuzları, Çocuklar için Havaya Uçurma Havuzu, Yetişkin Açık Bahçe Arka Bahçesi ( Boyut:

Şişme Yüzme Havuzu, Tam Boy Aile Salonu Havuzları, Çocuklar için Havaya Uçurma Havuzu, Yetişkin Açık Bahçe Arka Bahçesi ( Boyut:

₺ 296.70

sayı
Mağazada

Açık arka bahçesinde şişme yüzme havuzu değil, aynı zamanda farklı yaşlar ihtiyaçlarını karşılamak için bir top çukur, balıkçılık gölet ve şişme yüzme havuzları kum çukuru., hata normal aralık içinde 5 ~ 10 CM.Bir Şişme Yüzme Havuzu, Birden fazla Eğlenceli Kullanır, büyük şişme havuz neşeli yaz aile toplantıları getirecek Çocuk.Büyük Şişme Yüzme Havuzu Ailesi, Açık ve kapalı için eğlenceli tam boyutlu yaz yüzme havuzları su partisinin tadını çıkarın!şişme yüzme havuzu su kapasitesi, büyük 2 yetişkin ve 3-5 çocuk, 3 yaş ve üstü bir aileye uyar. Ürünü yere yayın2. Hava valfini kapatın ve meme poolspecification içine hava basın : [dağıtım pompa] Kalınlaşmış 1.Etkilendiğinden. Gazı uygun bir dolgunluğa kadar doldurun ve kapağı kapatın4.35 m oyun havuzu kalınlaşmış,Üç katmanlı [dağıtım pompa] 1.Aileleriniz ve arkadaşlarınız serin kalabilir ve tüm yaz boyunca bu havaya uçurulmuş yüzme havuzlarının tadını çıkarabilir!.

Ana özellikleri

Thickened 1.05m paddling pool [distribution pump], three-layer thickened 1.35m paddling pool [distribution pump] :
,Three-layer thickened 1.45m paddling pool [distribution pump], three-layer thickened 1.75m paddling pool [distribution pump], :
Three-layer thickened 2m paddling pool [distribution pump] :
1. Because the inflatable product is affected by the stretching of the material, the personal measurement method of the inflated fullness, etc., the error is within the normal range of 5~10CM. :
Due to different factors such as shooting environment, equipment, screen, etc., chromatic aberration may occur, and the color is mainly in kind :
It is recommended that the baby use the water temperature between 32℃~38℃ :
Children need to be used under the full supervision of an adult :
Since this product is packaged and put into storage immediately after the production is completed, if there is an odor, it is normal. It is recommended to store it in a cool and ventilated place, and wait until the odor dissipates :