.

prosfalt Kumtaşı Reçine Düşünür Tarzı Soyut Heykel Heykeli Tahsil Figürler Ev Ofis Kitaplık Masaüstü Dekor (Kumtaşı-Sol Reverie)

prosfalt Kumtaşı Reçine Düşünür Tarzı Soyut Heykel Heykeli Tahsil Figürler Ev Ofis Kitaplık Masaüstü Dekor (Kumtaşı-Sol Reverie)

₺ 65.40

sayı
Mağazada

Statues 【Size】 : Heykeller için ev dekor genişlik : 5.91 inç/15 cm, Yükseklik : 9.45 inç/24 cm.Heykel dekoru boyut sadece doğru, Uygulanabilir alan, raf, kitaplık, masa, masa üstü, fıçı tahtası çerçevesi, pencere, sundurma.Çevrenin sanatsal atmosferini geliştirmek için ofise, oturma odasına, tezgaha,çalışmaya, ofise veya şirkete yerleştirilebilir. Creative 【Yaratıcı Tasarım】 : Bu modern ev dekoru nefis soyut bir tasarıma sahiptir .Bu heykel, izleyicinin anonimliğinin cazibesini sunarak, daha geniş bir kitleye daha çekici gelmesini ve herhangi bir kitaplık dekoruna mükemmel bir katkı sağlar. Feature 【Özellik】 : Zarif adornos para mesa de sala cesurca Doğal Kumtaşı rengini kullanır, soyut oturma tasarımına sahip benzersiz düşünür stili herkesin gözlerini çeker ve sıra dışı tadı ortaya çıkaran kişiliği ekler. 【İnce İşçilik】 : heykeller ev dekorasyonu modern, çeşitli güzel, gerçekçi hale getirmek için kalıp döküm yoluyla ana hammadde olarak reçine kullanıyor paintings.No koku, Toksik Olmayan Zararsız. living【En iyi hediye】 Oturma odası için zarif tv standı süslemeleri, evinizde, ofisinizde, kütüphanenizde veya evinizde sergilemek için mükemmel olan ev dekoru heykelleridir. workplace.It şükran Günü hediyesi, Noel hediyesi, eve taşınma hediyesi ve doğum günü hediyesi gibi aileniz veya arkadaşlarınız için zarif bir hediye olarak kullanılabilir.

Ana özellikleri