.

ToToT 20 adet Küresel Uçlu Yaylı Problar Test Pimleri Yama Yüksük 4mm

ToToT 20 adet Küresel Uçlu Yaylı Problar Test Pimleri Yama Yüksük 4mm

₺ 23.97

sayı
Mağazada

İpucu çapı : 0.9 mm; kova çapı : 1.5 mm; toplam uzunluk : 4mm.altın kaplama bakır yapılmış, iyi iletkenlik ve altın yüzey.Geliştirme ve üretim sırasında PCB alt montajlarının hızlı çoklu nokta testi için yaylı terminal.Uygulamalar : İz veya girinti bırakmadan pozitif temas sağlar.Kaynak modu : SMT kaynağı, dalga lehimleme ve el kaynağı için uygundur.0,9 mm Kova çapı özellikler : Uç çapı : 1.5 mm Taban çapı : 2mm uzunluk : 4 mm Uç uzunluğu : 1.5 mm Malzeme : Altın kaplama bakır Temas direnci : en fazla 30 ohm İzolasyon direnci : 500 ohm Hizmet ömrü : 100000 kez Daha Boyut doğruluğu : Uzunluk yönünde 0.05 mm ulaşabilir; Çap yön SMT kaynak, Uygulama 1 dalga lehim ve el kaynak Kapsam : Uygun 0.01 mm Kaynak modu : ulaşabiliyor. Giyilebilir cihazların şarj/veri kablosu (akıllı saat, evcil hayvan bulucu, akıllı bilezik), manyetik kartların ve otobüslerin uç bağlantısı 2 : Dizüstü bilgisayar, tablet bilgisayar, PDA, el tipi veri terminali 3. Tıbbi ekipman, kablosuz tesisler, veri iletişim ekipmanları, telekomünikasyon ekipmanları, otomasyon ve endüstriyel ekipman n4. Havacılık, havacılık, askeri haberleşme ve askeri elektronik 5 : Otomobil, araç üstü navigasyon, test ve ölçüm cihazları 6 : Tüketici elektroniği (yazıcı, bilgisayar, kamera, video ekipmanı, bluetooth kulaklık, e-sigara vb.

Ana özellikleri

Tip diameter:
0.9mm
Bucket diameter:
1.5mm
Base diameter:
2mm
Overall length:
4mm
Tip length:
1.5mm
Material:
Gold plated copper
Contact resistance:
No more than 30 ohm
Insulation resistance:
More than 500 ohm
Service life:
More than 100000 times
Dimension accuracy:
Length direction can reach 0.05mm; Diameter direction can reach 0.01mm
Welding mode:
Suitable for SMT welding, wave soldering and hand welding
Scope of Application:
1. Charging/data cable of wearable devices (smartwatch, pet locator, smart bracelet), end connection of magnetic boards and buses :
2:
Laptop, tablet computer, PDA, handheld data terminal
3. Medical equipment, wireless facilities, data communication equipment, telecommunication equipment, automation and industrial equipment :
4. Aviation, aerospace, military communications and military electronics :
5:
Automobile, on-board navigation, test and measurement equipment
6:
Consumer electronics (printer, computer, camera, video equipment, bluetooth headset, e-cigarette, etc